Altınmarka

Kakao Ürünleri
Sektörün kalite ile özdeşleşmiş lider firması Altınmarka’nın kakao ürünlerini iş ortaklarımızın çözüm arayışlarına en uygun şekilde sunuyoruz.

Marsa

Bitkisel Yağ
Türkiye’nin en köklü yağ üretim tesisine sahip olan Marsa A.Ş’nin uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle birleşen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli endüstriyel ürünlerinin değerli müşterilerimizde ulaşması görevini yürütüyoruz.

Besler

Bitkisel Yağ
Sektör tecrübemizi Besler’in kaliteli ve endüstriyel sektöre katkı sağlayan ürünleri birleştirdik. Bu birliktelik gıda sektöründe faaliyet gösteren değerli iş ortaklarımıza, Besler tesislerinde üretim tüm ürünlerin sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Pendik Nişasta

Nişasta Ürünleri
Gıda sektöründe kurulduğu günden bu yana hedefleri ve kalite anlayışı ile başarıyı yakalayan Pendik Nişasta A.Ş’nin yüksek standartlarda üretilen ürünlerinin Türkiye genelinde satışını yaygın dağıtım ağımız ile gerçekleştiriyoruz.
torku

Torku

Şeker
Torku markası altında ürettiğimiz ürünleri, tohumdan sofranıza, çatalınıza kadar her aşamada güvenilir bir gıda zinciri sistemi ile sunuyoruz. Ürettiğimiz hemen her ürünün çoğu hammaddesi çiftçilerimiz tarafından üretiliyor.

Aynes

Süt ve Süt Ürünleri
Aynes, ürünlerini her aşamada test ederek sizin için en iyilerini seçiyor, eğitimli ve uzman kadrolarının kontrolünde, her birini üstün teknolojiyle el değmeden paketliyor.

Türk Şeker

Şeker
Türkşeker, ülke genelinde; 25 şeker, 2 makina, 1 Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası, 4 alkol, 1 tohum işleme fabrikası ile reel sektöre katkıda bulunmakta, 1 Araştırma Enstitüsü ile de AR-GE hizmeti vermektedir.

Moi International

Bitkisel Yağlar
MOI International dünya pazarı için sıvı ve katı yağlar üretmektedir. Bir dizi özel pastacılık yağı, özel olarak formüle edilmiş derin kızartma yağları ve bileşikleri ile kakao yağı alternatifleri sunuyoruz.
nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veriler, Türkiye’nin, Türk insanının beslenmesinde üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getiren gıda ve içecek sektörünün, güvenli adımlarla geleceğe yürüdüğünü göstermektedir.

Şemsi Kopuz
Yönetim Kurulu Başkanı, ŞmsKopuz