ŞMS KOPUZ GIDA

Şms Kopuz Gıda Paz.ve San.Tic. A.Ş. gıda endüstrisinde kullanılan gıda ham maddelerini, yurt içi distribütörlük ve yurt dışı ithalat kanalları üzerinden geniş müşteri ağına ulaştırmak amacıyla 2007 yılında ,Şemsi KOPUZ tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Firmamız Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi KOPUZ, 2002-2022 yılları arasında Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) Başkanlığını yürütmüştür. Ayrıca Şekerli Mamül Sanayicileri Derneği (ŞEMAD) Başkanı olarak halen ülkemizin gıda sektörüne hizmet vermektedir.

ŞMS KOPUZ Gıda ,kurulduğu günden bugüne kadar çağın gerektirdiği yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyümüş ve gıda alanında, ülkemizdeki ham madde tedarik zincirinin ilk halkalarından biri olmayı başarmıştır.

ŞMS KOPUZ Gıda yaygın dağıtım ağı sayesinde tüm ürünlerini ülkemizin dört bir tarafına ve yurt dışına, güvenli ve hızlı bir şekilde tedarik etmektedir. Gebze, Mersin, İzmir ve Konya’da gıda ham maddeciliğinin gerektirdiği tüm şartları sağlayan, son teknolojiye uygun olarak donatılmış depolarımız sayesinde tüm üreticilere ve tüketicisine her daim kaliteli ve güvenilir ürünleri ulaştırmayı ilke edinmiş ve başarısını ileriye taşıma gayretinde olan köklü bir firma olmayı başarmıştır.

ŞMS KOPUZ Gıda 2021’de büyüme hedeflerine bir yenisini daha ekleyerek ,Mersin Serbest Bölgede özellikle baharat, bakliyat kuruyemiş, vb. ürünlerin ticaretini de bünyesine katmıştır. ŞMS KOPUZ Gıda , tarımsal gıda tedariği, paketlenmesi ve depolanmasında Mersin Serbest bölgedeki tesisimiz ve depolarımız ile ticari alanda Türkiye’nin büyük firmaları arasında yer almaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veriler, Türkiye’nin, Türk insanının beslenmesinde üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getiren gıda ve içecek sektörünün, güvenli adımlarla geleceğe yürüdüğünü göstermektedir.

Şemsi Kopuz
Yönetim Kurulu Başkanı, ŞmsKopuz