ŞMS KOPUZ GIDA

2007 yılında İstanbul’da Kopuz Ailesi Üyelerinden Şemsi KOPUZ tarafından kurulan ŞMS KOPUZ Gıda Pazarlama ve Sanayi Anonim Şirketi, gıda endüstrisi için gereken hammaddeleri ve katkı maddelerini yurtiçinden distribütörlük, yurtdışından ithalat kanalıyla müşterilerine en iyi şekilde ulaştırma amacıyla kurulmuş, iç pazarda geniş müşteri ağına sahip olan bir firmadır.

Firmamızın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Kopuz 2002 yılından beri Gıda sektörüne hem Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu başkanı hem de Şekerli Mamül Sanayicileri Derneği Başkanı olarak hizmet etmektedir. Aynı zamanda sektörde edindiği engin tecrübeleri önce Ülkemize sonrasında ise sektöre fayda sağlayacak şekilde uygulamaya çalışmaktadır. Firmamız Yönetim Kurulu başkanının engin tecrübesini ve kadrosunun enerjisini müşterileriyle paylaşma heyecanını da yaşamaktadır.

ŞMS KOPUZ Gıda kurulduğu günden bugüne kadar çağın gerektirdiği tüm yeniliklere hızlıca entegre olarak hızla büyüyüp gelişmiş ve ülkemizdeki gıda hammadde zincirinin her zaman ilk halkalarından biri olmayı başarmıştır.

ŞMS KOPUZ Gıda İstanbul ‘da, İzmir’de, Konya’da gıda hammaddeciliğinin gerektirdiği tüm gereçlerle donatılmış depolarımız ve Ankara ve Gaziantep bölgelerinde yaygın dağıtım kanallarıyla yurt içindeki tüm üreticilere en iyi şekilde hizmet sunarak ülkemize katkı sağlamanın mücadelesini vermekte ve üreticilere sağlıklı, güvenilir ürünler sunmanın heyecanı yaşamaktadır.

ŞMS KOPUZ GIDA Altınmarka, Besler, Marsa, Pendik Nişasta gibi önemli firmalarla işbirliği yapmaktadır. Şirketimiz üreticilerimize ulaştırdığı tüm ürünleri değerli müşterilerine en uygun, en hızlı, en sağlıklı ve üretimlerinin gerektirdiği en iyi şekilde ulaştırmayı ve sonuçlarını değerlendirerek daha iyiye ulaşmayı müşterileriyle dayanışma içinde büyümeyi ilke edinmiştir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veriler, Türkiye’nin, Türk insanının beslenmesinde üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getiren gıda ve içecek sektörünün, güvenli adımlarla geleceğe yürüdüğünü göstermektedir.

Şemsi Kopuz
Yönetim Kurulu Başkanı, ŞmsKopuz